VIYANA GEZISI…SAMİM ER

Yazlığınızın veya varsa devre mülk-tatilinizin ya da oturduğunuz evinizin  “HOMELINK  ile Ev Değişimi” sayesinde sizi dünyanın her yerinde bedava gezdirebileceğini, sadece yol parasına 90 ülkede binlerce bedava EV DEĞİŞİMİ Tatili yapabileceğinizi hatırlatmak istedik.

Ve gerçekleştirdiğimiz en son gezimizden kısacık bir anıyı sizlerle paylaşmak istedik;

 

Tam da gezilerinin tadını çıkaranlar için,

Sabah erkenden bavul toplayıp akşam yorgun argın yola çıkmak yok!

Koşturarak müze gezmek, acele, acele, vitrin bakmak yok, yorulup da akşam opera, bale, müzikallere gidememek yok!

Her şeye vakit var!

Biz ailecek geçen Kurban Bayramı tatilini Viyana da geçirdik, bizi misafir eden Doktor Karı-kocanın misafirperverliklerini unutamayacağız.

Kısacık bir tatildi, ama çok şey sığdırdık.

Gitmeden önce Viyanaya gelipte Operaya gitmemek olmaz diye yazmıştık, sabah kahvaltı masasında bizim için alınmış iki opera davetiyemiz RİGOLETTO ! OTTONE ! bizi bekliyordu.

 

Ve…bize hediye ettikleri “Müze biletlerimiz” de gezinin “Bonus” uydu.

Viyana’yı bize ev sahibimiz emekli Doktor PRUSA bizzat gezdirdi.

 

Evden çıkıp sokağın köşesine geldiğimizde yerde gördüğümüz iki metrekarelik camekan içindeki  yüzlerce anahtar ve anahtarlıkları bizler başta modern sanat zannetmiştik!

Oysa, onlar, o sokakta yaşamış olan ve ne yazık ki ikinci dünya savaşında Nazilerce kamplarda öldürülen sokağın sakinlerine ait ev anahtarlarıydı ve anahtarlıklarda isimleri yazılıydı. İşte bu hiç unutamayacğımız bir anı olarak aklımızda kaldı.

Hiçbir gezinin bizleri bu kadar etkilediğini hatırlamıyoruz.

Homelink sayesinde pek çok kazanımlarımız oldu. Şimdi sıra bizde, Dr. PRUSA ve eşi  Nisan sonu Mayıs ayı gibi misafirimiz olmak üzere bize geliyorlar !

 

Böylesine güzel anılar adına,  HOMELINK’e yaşamınızda yer vermek istemez miydiniz? Yukarıda Homelink’ten biraz bahsettik, sizlerle paylaşmak istedik, vaktinizi aldık, teşekkür ederiz.

 

Selam ve saygılarımızla

Samim ER