Arayın: (+90) 533 635 08 09 - Mail: tatil@homelinkturkey.com
Homelinkturkey 10 Yaşında.

Neden Homelink ?.

Neden Homelink’le Tatil ?

neden homelink

HomeLink International, dünyanın en eski ev değişimi organizasyonudur. Bu kavramı benimseyen aileler, geziyi seven, eğitimli, yabancı dil bilgisi olan, paylaşmayı seven uluslararası dostluklara açık elit ve güvenilir insanlardır. Onlar, kısacık ve kısıtlanmış paket tatilleri değil konakladıkları ülkelerin birer parçası olarak yaşamak isterler, komşuluğu severler.

“HomeLinker’” lar ” o insanlardan emin olabilirsiniz. 1953 yılından bu yana bu küresel topluluk harika bir geleneği benimseyerek büyüdüler. Aralarında, öğretmenler, Hukukçular, mimar ve mühendisler, emekliler vardır. Evinizi düzenli kullanır ve korurlar, onlarında sizin eviniz gibi evleri vardır, öyle kullanılmasını isterler. Otellere bir gecede verecekleri ücret yerine ev tatilleri sayesinde bunun yerine konser, müze, restoranlarda tatillerini daha renkli geçirmeyi tercih ederler.

Konaklamaya para ödemeyecek olursanız diğer harcamalarınız için özgür olacaksınız, yalnız gezmek istemezseniz dünya kadar dostunuz var sizi misafir edeceklerdir. Sizi katılmaya mecbur eden bir programın peşinden koşuşturmadan istediğiniz yerleri gezeceksiniz.

Üyeleri arasında Kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Homelink, 1950′lerden beri ev değişimi tatillerini küresel deneyim öncülüğü ile sürdürmektedir. Bu konuda doğru adreste olduğunuzdan emin olmanızı isteriz.

Sizi bu olağanüstü keyfi keşfetmeye davet ediyoruz bundan sonra da daha yarım yüzyıl HomeLink benzersiz olacaktır.

Toplumun her kesimine sağladığı düşük maliyetli tatil seçenekleri ile HomeLink, internet sayesinde kurumsal kimliği olmadan, sadece internet üzerindeki bir boş “web-master” değil, bunun yerine, son derece deneyimli ev değişimcileriyle, kendileri de birer deneyimli değişimci olan temsilcileriyle danışmanlık hizmeti veren , profesyonel ekibiyle gezmeyi seven küresel bir topluluk için bilgili, kişisel destek sunmaktır.

Hayat boyu dünyada 90 ülkede dostluklar başlatan, tüm küresel toplum adına “Welcome Home”.

“EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ”

Back to Top

HomelinkTurkey

Şair Eşref Bulvarı No:18 Altay İş Merkezi Kat:2/203 Alsancak / İZMİR / TURKEY Phone: (+90) 232 445 18 19 Fax: (+90) 232 445 54 06 Web: http://www.homelinkturkey.com