Arayın: (+90) 533 635 08 09 - Mail: tatil@homelinkturkey.com
Homelinkturkey 10 Yaşında.

Nasıl Üye Olunur ?.

Nasıl Üye Olunur ?

nsluyeolnr

HOMELINK Ev Değişim Sisteminden yararlanmak için öncelikle size sunulan üye formunu doldurmanız gerekiyor. Bu formda; evinizin tüm özellikleri, resimleri, gitmek istediğiniz ülkeler ve sizin erişim bilgileriniz gibi bilgiler bulunur. Bu bilgilerden yola çıkılarak ilk web sayfanız ,sistem tarafından sizi tanımlamak üzere Homelink’in internet üzerindeki VERİ TABANI’nda hazırlanır. Bu web sayfası üzerinden siz de şifre ve kullanıcı adınızla web sayfanıza girerek istediğiniz düzenlemeleri basitçe yapabilirsiniz. Örneğin; yeni resimler ekliyebilir, eski bilgilerde düzeltmeler yapabilirsiniz…Veya, isterseniz sizin adınıza bu düzenlemeleri biz yapabiliriz. Bu andan itibaren her zaman bizden yardım alabilirsiniz.

Web sayfanız bir yıl-veya üyelik tercihinize göre, iki veya üç yıl süre ile Homelink’in veri tabanında ziyaretçilere açık olarak bulundurulur. Sadece veri tabanında bulundurma katılım payı veya üyelik olarak, yıllık 200 TL ücretin Homelink merkezine iletilmek üzere ülke temsilciliğine yatırılması gerekir. Üyelik sürenize göre değişen ekonomik üyelik ücret seçenekleri vardır. Örneğin, iki yıllık 175 TLx2=350 TL veya üç yıllık 175 TLx3=525 TL ödemeleri seçebilirsiniz.

Üyelik ücretini aşağıdaki hesap numarasından yatırabilirsiniz.

Banka Adı : Akbank

Hesap Adı: Uluslararası Emlakçılar Ltd.Şti.

Şube Adı / Kodu: Alsancak Şubesi 0102

Hesap No: 0074967

IBAN: TR 27 0004 6001 0288 8000 0749 67

Yıllık üyelik karşılığında web sayfanız bir yıl boyunca internette kalacak ve sizin için sınırsız sayıda değişim!

Dilediğiniz ülkede,

Dilediğiniz süre de, ve ücretsiz konaklama imkanı sağlayacaktır!!!

DİKKAT ayrıca,konaklama ödemesi yoktur!!!

Tüm ziyaretçiler, bu web sayfanızın size ait kimlik ve erişim bilgileri dışında kalan kısmını görebilirler, ancak sadece üye olanlara verilecek şifre ve kullanıcı ismi ile üyeler bir birleriyle mesajlaşabilirler. Gereksiz mail almanızı önlemek ve adresinizin korunması için sadece üyeler arası yazışmalarda kullanılan bir “Messaging” kutunuz vardır. Bunu yazışmalarınızda bir arşiv olarak kullanabileceğiniz gibi, kendi içinde hazırlanmış kısa cevap şablonları üzerinden de yazışmalarda kullanabilirsiniz. Böylece uzun yanıtlara gerek kalmıyor. Sayfanızda bir istatistik sayacı sizin yanıtlarınızı takip eder; ne kadar çok mail almışsınız ve % kaç olarak yanıtlamışsınız?gibi… Böylece üyelerin güvenilirlikleri ve samimiyetlerini anlamak mümkün olmaktadır.

Back to Top

HomelinkTurkey

Şair Eşref Bulvarı No:18 Altay İş Merkezi Kat:2/203 Alsancak / İZMİR / TURKEY Phone: (+90) 232 445 18 19 Fax: (+90) 232 445 54 06 Web: http://www.homelinkturkey.com