Arayın: (+90) 533 635 08 09 - Mail: tatil@homelinkturkey.com
Homelinkturkey 10 Yaşında.

Hakkımızda.

HOMELINK AİLESİ 10 YAŞINDA – 2013

aile-yeni

HOMELINK AİLESİ 1 YAŞINDA – 1993

hakkmzda

 

 

VAKTİ GELMİŞ BİR FİKİRDEN DAHA KUVVETLİ HİÇBİR ŞEY OLAMAZ

Günümüzde her alanda etkisini sürdüren globalleşme kavramı pek çok sektörde sınırsız düşünmeyi ve uygulamayı teşvik ettiği gibi EMLAK alanında da artık global çalışmayı teşvik ediyor. Neden bizim de vizyonumuz global olmasın, neden biz de sınırsız ”Uluslararası Emlakçılık” yapmayalım diye düşündük. 1993′te emlak ofisimizin çalışma alanını oluşturan bu düşüncemiz 1995′te gelişen internet sayesinde ister istemez pek çok işte olduğu gibi bizim de işimizin zeminini uluslararası olarak değiştirdi.
İnternete bağlandığımız gün, 1995 Aralık ayında, Adana İncirlik üssüne tayin olan Amerikalı bir pilotun kiralık ev arayışından haberdar olduk. Bu vizyonumuzun ne kadar doğru olduğunu gösteriyordu.
Bununla kalmadık, yurt dışında eğitime giden öğrencilere o ülkelerde kiralık ev, iş adamlarına ofis, bölgemize yatırım yapacak olan şirketlere sanayi arsaları, yabancı çalışanlarına oturacakları ev bulmaya başladık. Ama içimizde hala sektörümüzde yeterli olmadığımızı düşündüren sorular vardı.
Yabancılar ülkemizde yazlık kiralayabiliyor, ev satın alabiliyorken bizler çok görmek istediğimiz ülkelere ancak paket turları gibi kısıtlı imkanlar sunan seçeneklerle gidebiliyorduk.
İşte, o fikrin vakti gelmişti: ”Uluslararası Ev Değişimi”
Yurt dışında 1953′ten beri yaygın bir şekilde kullanılan Uluslararası Ev Değişimi imkanı ile tek kuruş ödemeden sadece yol parası karşılığında istenen ülkede istendiği kadar kalınabiliyor.
Şimdi Uluslararası Emlakçılar Limited Şirketi olarak bu imkanı Türkiye’ye getirdik!
Artık siz de evinizi, yazlığınızı, devre tatilinizi kullandırma karşılığında bu sınırsız imkana sahip olabilirsiniz. Uluslararası Emlakçılar Limited Şirketi koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sizleri bekliyor.
Ben Hukukçu Samim ER, ortağım ve kızım Peyzaj Mimarı Ebru Doğruya ile gerek emlakçılık alanında, gerekse Uluslararası Ev Değişimi – Homelink International Türkiye ile yurt dışında mülk edinme, kiralama veya değişim programı dahilinde tamamen ücretsiz konaklamanızı sağlamak üzere çalışıyoruz. Bu imkanlardan yararlanmanızı öneririz.
İşte irtibatlarımız:
Uluslararası Emlakçılar Ltd. Şti.
HOMELINK International Uluslararası EV DEĞİŞİMİ
Şair Eşref Bul. No:18 Altay İş Merkezi Kat:2-203 Alsancak-İZMİR-TURKİYE
Tel: +90 232 445 1819 +90 533 635 0809
www.homelinkturkey.com

Back to Top

HomelinkTurkey

Şair Eşref Bulvarı No:18 Altay İş Merkezi Kat:2/203 Alsancak / İZMİR / TURKEY Phone: (+90) 232 445 18 19 Fax: (+90) 232 445 54 06 Web: http://www.homelinkturkey.com