Arayın: (+90) 533 635 08 09 - Mail: tatil@homelinkturkey.com
Homelinkturkey 10 Yaşında.

Ev Değşimi Nedir ?.

evdgsmndr

İşte, “Homelink Hakkında Herşey” !!

Belki biraz uzunca bir tanıtım ama okumaya değer!.

Bedava dünyayı gezmek için öyle olağanüstü bir organizasyon ki anlatmaktan çok yaşamak gerek.

Homelink’e gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz!

Homelink’in Uluslararası gezi sever ailesine HOŞGELDİNİZ !

Homelink Hakkında Herşey

Uluslararası Alternatif tatil imkanı veren ve neredeyse bedavaya yakın, masrafsız dünyayı gezebileceğiniz, üyeleri arasında  kar amacı gütmeyen ve üyelerinin mevcut imkanlarını fazlasıyla değerlendirerek dünyayı yerel kültür ve doğallığıyla tanıtan bu 55 yıllık sistem artık bir yaşam stili haline geldi.

Bu sayede gönlünüzün çektiği her yerde eviniz, dilerseniz arabanızda kapıda olmak üzere değişim yapabilirsiniz.

Bu programın amacı, sizin tatiliniz süresince başka bir Homelink üyesi ile evinizi kira veya konaklama ücreti ödemeden karşılıklı olarak değiştirmenizdir. Siz onların evinde tatilinizi geçirirken, onlar da sizin evinizde kalırlar. Bunun için ne siz ne de diğer Homelink üyesi kira bedeli öder. Homelink tatili, karşılıksız bir değişimdir. Değişim, size bir ev ortamındaki rahatlığı ve mahremiyeti sağlarken, çok güzel bir tatil geçirirsiniz.

Homelink’in önerdiği değişim seçenekleri sayesinde, birkaç gününüzü Amsterdam’da veya bir kaç haftanızı Kaliforniya’da, ya da uzun dönem de Avustralya’yı dolaşın…

Şimdilerde denizaşırı gezmek isteyenler artık uzun yolculuklarda yat ve tekneleriyle  gelmek yerine karşılıklı olarak partnerleriyle yatlarını değişime dahil ediyorlar!

İşadamları gidecekleri fuarlara  EV DEĞİŞİMİ sayesinde otelde kalmak yerine oradaki bir DEĞİŞİMCİ ÜYENİN Evinde konaklamayı organize ederek yüklüce otel masrafından kurtulabiliyorlar !!

Daha fazlası, HOMELINK’in işlevi arttı, imkanları genişledi kullanabilirliği kolaylaştı.

Önceleri bazı ev hanımları evlerini bir başkasına açmakta huzursuz oluyorken, önce yazlık evler değişim evi olmaya başladı ve arkasından kullanılmayan atıl kalan devre tatil ve devre mülklerin “dönemleri ” değişime dahil edilip evlerini açmak istemeyenler için aradaki tüm engelleri kaldırdı!!

Bu gelişme ve seçeneklerin çoğalması HOMELINK’i daha kullanışlı hale getirdi.

DEVRE TATİL veya DEVRE MÜLKLERİNİ kullanamayanlar için boş kalan dönemlerinin karşılığında bedava değişim fırsatı yaratırken eve karşılık-aktivite ve imkan zenginliği elde eden partnerler açısından da büyük rağbet gördü.

Daha da önemlisi, gerek daire üretenler gerekse devre tatil / devre mülk üretenlerce de bu sistem benimsenerek tapu ile beraber bir veya iki yıl HOMELINK üyeliği hediye olarak verilmeye ve satışları teşvik etmeye başladı.

Değil gitmek, hayal bile edemeyeceğiniz tüm ülkeler bu sayede erişilir olurken tüm dünyada bu anlayış beraberinde candan, kalıcı ve keyifli dostluklar  yarattı.  Önyargılara karşı yerinde yaşanan doğruyu ve hoşgörüyü arttırdı.

Sistemi kullananlar ülkeleri daha doğal ve yaşanan gelenekleri ile özümleyerek yaşamaya ve bir turizm elçisi olarak uluslararası anlayış ve hoşgörüye büyük katkılar sağlamaya başladı.

Öte yandan mevsiminden önce boşalan yazlıklar turizme kazandırılırken, kuzey ülkelerinden gelenlerce – bizim için soğuk sayılan aylarda bile- EV TURİZMİ sayesinde ekonomiye de katkılar sağlanmaya başladı.

Homelink’in  şimdilerde  yükselen yıldızı TÜRKİYE !  Ülkemizden katılmak isteyenler için, olağanüstü rağbet göreceğinizi ve hakikaten güzel değişimler yapacağınızı şimdiden ifade etmek isterim. ( Bu konuda hayli tecrübe kazanmış olan diğer üyelerimiz ile de bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.)

Bu girişiminiz size de dünya dostları sağlarken aileniz için de olağanüstü keyifler getirecektir

HOMELiNK Sisteminin size beklentilerinizin üzerinde imkanlar sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Back to Top

HomelinkTurkey

Şair Eşref Bulvarı No:18 Altay İş Merkezi Kat:2/203 Alsancak / İZMİR / TURKEY Phone: (+90) 232 445 18 19 Fax: (+90) 232 445 54 06 Web: http://www.homelinkturkey.com